Про компанію

img

Наша компанія – англо-українське спільне підприємство ЮЖТЕХСЕРВІС, засноване у 1991 році, - є регіональним дилером низки всесвітньо відомих машинобудівних компаній, що виробляють спеціальну техніку та обладнання, серед яких:

- ТOYOTA MATERIAL HANDLING EUROPE (Японія) – вилкові навантажувачі та техніка для складу різної вантажопідйомності.

- VOLVO Construction Equipment – (Швеція) – будівельна, дорожня та кар'єрна техніка, в т. ч. ковшові навантажувачі, екскаватори, кар'єрні самоскиди, асфальтоукладники, асфальтові та ґрунтові котки.

- CVS Ferrari - (Італія) - перевантажувальна техніка для контейнерів та великотоннажних вантажів.

- ТELESTACK - (Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії) – мобільні конвеєрні установки для навантаження суден, вагонів, вантажівок, штабелювання та реклаймінгу навалочних матеріалів.

- SIWERTELL - (Швеція) – стаціонарні та пересувні суднорозвантажувальні та суднонавантажувальні машини, стакери, реклаймери для сипучих вантажів, станції розвантаження вантажівок.

- DIESEKO Group (Нідерланди) – обладнання для забивання та занурення паль, пристрої буронабивних та буроін'єкційних паль, ущільнення ґрунту при виробництві фундаментних та укріплювальних робіт на об'єктах гідротехнічного, промислового та цивільного будівництва (бренди ICE, PVE, WOLTMAN), заглибні ґрунтові насоси для днопоглиблювальних робіт та ремонтного землечерпання в акваторіях портів, руслах річок, природних та штучних водоймах, комерційного видобутку піску.

Завдяки високій ефективності та надійності техніки, що поставляється, високій кваліфікації своїх співробітників та вмінню точно виконувати всі свої зобов'язання, ЮЖТЕХСЕРВІС має репутацію одного з провідних постачальників перевантажувальної та іншої спеціальної техніки на українському ринку.

Серед клієнтів компанії можна побачити як великих промислових гігантів, так і підприємства середнього та малого бізнесу будь-якої сфери діяльності. Загальною рисою, яка об'єднує ці компанії, є впевненість у тому, що їхній бізнес забезпечений сучасною високопродуктивною та надійною технікою, що дозволяє з успіхом протистояти конкуренції та досягати більш високих результатів.
Для забезпечення безперебійної роботи обладнання, що постачається нашою компанією, створено надійну та ефективну систему сервісу, що включає гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки з високим рівнем діагностики, регламентних та ремонтних робіт, що проводяться сертифікованими механіками, які оперативно виїжджають на місце до клієнта на спеціалізованих сервісних автомобілях, своєчасну та термінову поставку запасних частин та витратних матеріалів.

Офіс ЮЖТЕХСЕРВІС розташований в безпосередній близькості до «морських воріт України» - місті Чорноморську, що за 18 км від Одеси. Тут же знаходиться склад запасних частин, а також майстерня з ремонту техніки.

Мережа регіональних сервісних представництв дозволяє протягом 24 годин реагувати на звернення клієнтів із населених пунктів, які розташовані в будь-якій точці країни, що є дуже високим показником на ринку. Для цього наша сервісна служба укомплектована пересувними сервісними автомобілями, що дозволяють вирішити весь спектр завдань, що виникають при технічному обслуговуванні, діагностиці та поточних ремонтах техніки безпосередньо на місці її експлуатації. Усвідомлюючи, що якісний та хороший сервіс – це ключ до довгострокової та вигідної співпраці, ЮЖТЕХСЕРВІС приділяє особливу увагу підготовці та підвищенню кваліфікації своїх фахівців. Кожен механік проходить регулярне навчання та стажування за програмами, розробленими виробниками обладнання. На додаток до звичайних занять комплекс заходів із навчання включає відвідування семінарів та тренувальних курсів на території навчальних центрів заводів-виробників.

До переліку додаткових послуг при постачанні обладнання входять фінансовий лізинг із залученням партнерських лізингових компаній, а також сервісне забезпечення старого парку техніки інших виробників.