Є ЗАПИТАННЯ? Зв'яжіться з нами

Select your language

ГІДРАВЛІЧНІ ЕНЕРГОБЛОКИ

ГІДРАВЛІЧНІ ЕНЕРГОБЛОКИ (МАСЛОСТАНЦІЇ)

У 1974 році Dieseko розпочала розробку і виробництво енергоблоків. Dieseko Group пропонує найвищу якість як стандарт. Поставивши на ринок тисячі енергоблоків, Dieseko добре знає, як треба виробляти високоякісні, надійні і довговічні енергоблоки. А сьогодні Dieseko вже виробляє потужні електроприводні енергоблоки, які не мають викидів вихлопних газів.

Стандарт якості CE супроводжується суворими вимогами щодо безпеки і рівня шуму, яким, безперечно, відповідають всі енергоблоки від Dieseko.

Енергоблоки розроблялись з урахуванням змін у законодавстві з охорони довкілля; рівні шуму і шкідливих викидів в атмосферу знижені завдяки застосуванню програмного забезпечення і новітніх технічних рішень і технологій. Інтелектуальна електронна система управління iQan забезпечує надійну роботу і інтерфейс на дванадцяти (!) мовах. Енергоблоки приводяться в дію найефективнішими двигунами і гідравлічними насосами від світових преміум-брендів, які відповідають найсучаснішим стандартам якості і вимогам з екологічності.

7 причин для обрання енергоблоків від Dieseko Group

 • Потужні й придатні для роботи з багатьма типами гідравлічного обладнання
 • Стандартний робочий діапазон температури повітря – від -10°С до +35°C
 • Гідравлічна система оптимізована компонентами від преміум-брендів
 • Міцна конструкція рами і чудова шумоізоляція
 • Дистанційний доступ і дистанційна підтримка
 • Інтелектуальна електронна керуюча система iQAN

Стандартний ряд гідравлічних енергоблоків

Dieseko поставляє широкий ряд енергоблоків під брендами PVE та ICE. Всі вони відповідають найвищому стандарту якості і зібрані з компонентів від світових преміум-брендів. Діапазон продуктивності енергоблоків – від 200 дo 3200 л/хв при робочому тиску 320 Бар.
Система iQan є «серцем» машини і забезпечує легку і безпечну її експлуатацію. На додаток, електронна система може налаштовуватись і відслідковуватись дистанційно, тому ви як користувач можете очікувати на високий рівень часу продуктивної експлуатації машини та ефективності її використання.

Стандартний ряд енергоблоків включає велику кількість моделей, які утворюють наступні серії (в залежності від максимальної продуктивності гідравлічних насосів (максимального потоку гідравлічного масла):

 • Серія 200
 • Серія 300
 • Серія 400
 • Серія 500
 • Серія 600
 • Серія 800
 • Серія 900
 • Серія 1000
 • Серія 1400
 • Серія 1600
 • Серія 3200

Для перегляду моделей енергоблоків та їх основних параметрів натисніть кнопку тут

Електрогідравлічні енергоблоки

Dieseko Group пропонує електрогідравлічні енергоблоки з нульовим значенням шкідливих викидів в атмосферу, які обладнані електромоторами з постійними магнітами. Завдяки їхній високій ефективності, відсутності викидів шкідливих речовин, низькому рівню шуму і економії енергії електромотори з постійними магнітами дуже відрізняються від асинхронних електромоторів і двигунів внутрішнього згоряння.

Електричні рішення є дуже важливими для здійснення стратегії стійкості Dieseko Group. Dieseko Group розпочала випуск фундаментного обладнання без шкідливих викидів у 2022 році і зараз активно розвиває цей інноваційний напрямок у своїй діяльності.

Виробництво на основі специфікацій замовників

Dieseko добре відома розробкою під замовлення енергоблоків для спеціальних робіт у будівництві, офшорному секторі, судноплавстві, днопоглибленні. Це передбачає використання усіх знань і досвіду, що накопичені компанією. Увага завжди зосереджується на потребах клієнта, а ідеї та переваги завжди можуть бути каталізатором створення цілком новітнього енергоблоку. Dieseko також може модифікувати свої серійні моделі енергоблоків під спеціальні потреби замовників.

Експлуатація із впевненістю

Dieseko забезпечує максимальну підтримку під час експлуатації завдяки дистанційному телекомунікаційному доступу до обладнання і розвинутій по всьому світу мережі сервісних дилерів. Це також стосується запасних частин, велика кількість яких може постачатись одразу зі складу.

Багатоцільове використання

Окрім використання з віброзанурювачами, за потреби, ви також можете використовувати енергоблоки для привода в дію іншого гідравлічного обладнання, як, наприклад, ударних молотів, лебідок і насосів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Енергоблоки від Dieseko приводять у дію наступне гідравлічне обладнання:

 • Віброзанурювачі
 • Ударні палебійні молоти
 • Днопоглиблювальні ґрунтові насоси
 • Лебідки
 • Бури
 • Крани
 • Самохідні модульні транспортери

СТІЙКА ЕКОНОМІЯ З ‘I-TIMER’ В СИСТЕМІ ПУСКУ-ЗУПИНКИ

Регулятор витримки часу ‘i-Timer’ є одним з наших рішень щодо подальшого зниження витрат палива та викидів NOx при роботі енергоблоків. Його застосування приводить до значного зменшення вуглецевого сліду, що є ще одним кроком у підвищенні екологічності двигунів. ‘І-Timer’ автоматично вимикає двигун, щоб запобігти його роботі на холостому ході. Інтелектуальне керування двигуном – це простий і ефективний метод економії!  

 • Зменшує робочий час енергоблоку до 75%
 • Знижує викиди NOx
 • Скорочує річні витрати
 • Економія палива до 35%
Image

Технологія

У співробітництві з виробниками дизельних двигунів, які використовуються в гідравлічних енергоблоках, департамент досліджень та конструкторських розробок Dieseko винайшов надійне рішення для пуску і зупинки двигунів. Воно було інтегровано в електронну систему ‘iQAN’ для оптимального регулювання. Двигун буде вимикатись автоматично, а його перезапуск здійснюється вручну (за допомогою дистанційного пульту управління). 


Безпека

До здійснення безпечної зупинки двигуна робочі процеси мають також бути безпечно зупинені або призупинені. Задля цього були зроблені спеціальні модифікації. Тиск у всій гідравлічній системі завжди зберігається для убезпечення, наприклад, зовнішніх затискних систем.


Вплив інтелектуальної, довговічної й економічно ефективної системи

Гідравлічний енергоблок працює з часовим співвідношенням приблизно 4:1, що означає, що тільки одну годину з чотирьох енергоблок працює на повну потужність. Шляхом автоматичного вимикання двигуна три години роботи на холостому ході будуть зекономлені. Економія витрат пального може досягти 35%! Завдяки цій інновації робочий час енергоблоку може бути скорочений на 75%, і це подовжить інтервал між регламентними технічними обслуговуваннями у 4 рази! Також це означає зменшення кількості зношених деталей і часу на транспортування і обслуговування. Регулятор витримки часу ‘i-Timer’ сприяє значному подовженню строку служби енергоблоку зі зниженими річними експлуатаційними витратами.


Післяпродажні опції

Регулятором витримки часу ‘i-Timer’ також можна обладнати попередні моделі енергоблоків. Це дуже важливо, оскільки стає можливим скорочення витрат пального і шкідливих викидів до 75%! Для цього тільки потрібно, щоб на енергоблоці була попередньо установлена система ‘iQAN’. Dieseko Group може надати подальшу інформацію щодо можливості установки регулятора витримки часу ‘i-Timer’ на ваш енергоблок.

Стандарти по викидах

Усі енергоблоки приводяться в дію високоякісними двигунами і насосами від преміум-брендів, які відповідають стандартам по викидах, діючим в ЄС і США: від Tier 2 до Tier 4 Final/Stage V.

У нас є низка рішень для подальшої охорони флори й фауни. Для запобігання протікань гідравлічного масла енергоблоки обладнуються рідинними ущільненнями. Зниження рівнів шуму і шкідливих викидів є дуже важливими і чутливим аспектами. Інтелектуальна система пуску-зупинки, технологія AdBlue можуть бути застосовані. Ваші стандарти й вимоги будуть задовільнені нашими інженерами.

Послуги у віддаленому доступі

Dieseko Group надає клієнтам по каналам телекомунікації у віддаленому доступі таку послуг як «система завантаження даних і моніторингу для енергоблоків». Ця опція доступна як для нового обладнання, так і для того, що вже поставлене на ринок. Ця система надає віддалений доступ для надання технічної підтримки.

Переглянути моделі енергоблоків та їх основні параметри ви можете тут

logobl.png
Продаж, сервісне обслуговування і ремонт техніки TOYOTA, VOLVO, FERRARI, TELESTACK, SIWERTELL , DIESEKO

Про компанію

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: info@yts-ua.com

Графік роботи

Понеділок 8:30 - 17:30
Вівторок 8:30 - 17:30
Середа 8:30 - 17:30
Четвер 8:30 - 17:30
П'ятниця 8:30 - 17:30

Search