Є ЗАПИТАННЯ? Зв'яжіться з нами

Виберіть свою мову

Про компанію

Наша компанія – англо-українське спільне підприємство СП «ЮЖТЕХСЕРВІС», засноване у 1991 році, і є авторiзованим регіональним дилером низки всесвітньо відомих машинобудівних компаній, що виробляють спеціальну техніку та обладнання.

Сьогодні ми офіцїйно представляемо в Україні такі бренди, як:

- ТOYOTA MATERIAL HANDLING EUROPE (ЄС) – вилкові навантажувачі та техніка для складу різної вантажопідйомності.
- VOLVO Construction Equipment (Швеція) – будівельна, дорожня та кар'єрна техніка, в т. ч. ковшові навантажувачі, екскаватори, кар'єрні самоскиди, асфальтоукладники, асфальтові та ґрунтові котки.
- CVS Ferrari (Італія) - перевантажувальна техніка для контейнерів та великотоннажних вантажів.
- ТELESTACK LTD. (Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії) – мобільні конвеєрні установки для навантаження суден, вагонів, вантажівок, штабелювання та реклаймінгу навалочних матеріалів.
- BRUCKS SIWERTELL (Швеція) – стаціонарні та пересувні суднорозвантажувальні та суднонавантажувальні машини, стакери, реклаймери для сипучих вантажів, станції розвантаження вантажівок.
- DIESEKO Group, бренди ICE, PVE, WOLTMAN (Нідерланди)– обладнання для забивання та занурення паль, пристрої буронабивних та буроін'єкційних паль, ущільнення ґрунту при виробництві фундаментних та укріплювальних робіт на об'єктах гідротехнічного, промислового та цивільного будівництва, заглибні ґрунтові насоси для днопоглиблювальних робіт та ремонтного землечерпання в акваторіях портів, руслах річок, природних та штучних водоймах, комерційного видобутку піску.

Завдяки високій ефективності та надійності техніки, що поставляється, високій кваліфікації та відповідальності наших співробітників, СП «ЮЖТЕХСЕРВІС» має репутацію одного з провідних постачальників перевантажувальної та іншої спеціальної техніки на українському ринку.

Серед клієнтів компанії можна побачити як великі промислові підприємства національного рівня, так і підприємства середнього та малого бізнесу різноманітних сфер діяльності. Усі ці компаніі, враховуючи власний досвід нашого багаторічного співробітництва, цілком та повністю  впевнені у тому, що їхній бізнес забезпечений сучасною високопродуктивною та надійною технікою, що дозволяє їм з успіхом витримувати конкурентну боротьбу та досягати  високих результатів в своїй діяльності.

Для забезпечення безперебійної роботи обладнання, що постачається нашою компанією, нами створено надійну та ефективну систему сервісу, що включає гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки з високим рівнем діагностики, регламентних та ремонтних робіт, що проводяться сертифікованими механіками, які оперативно виїжджають на місце до клієнта на спеціалізованих мобільних майстернях. При цьоу ми забезпечуємо і гарантуємо своєчасну та термінову поставку запасних частин та витратних матеріалів.

Головний офіс СП «ЮЖТЕХСЕРВІС», розташований в безпосередній близькості до «морських воріт України» - місті Чорноморську, що за 18 км від Одеси. Тут же знаходиться склад запасних частин, а також майстерня з ремонту техніки.

Мережа регіональних сервісних представництв дозволяє протягом 24 годин реагувати на звернення наших клієнтів, які розташовані в будь-якій точці країни, що є дуже найвисоким стандартом сервісу на ринку.

Для цього наша сервісна служба укомплектована сучасними пересувними сервісними автомобілями, що дозволяють вирішити весь спектр завдань, виникающих при технічному обслуговуванні, діагностиці та поточних ремонтах техніки безпосередньо на місці її експлуатації.

Усвідомлюючи, що якісний та хороший сервіс – це ключ до довгострокової та плідної співпраці, СП «ЮЖТЕХСЕРВІС» приділяє особливу увагу підготовці та підвищенню кваліфікації своїх фахівців. Кожен механік проходить регулярне навчання та стажування за програмами, розробленими виробниками обладнання. На додаток до звичайних занять комплекс заходів із навчання включає відвідування семінарів та тренувальних курсів на території навчальних центрів заводів-виробників. Завдяки цьому усі механіки мають сертифікати виробників, які дозволяють виконувати роботи будь-якої складності.

До переліку додаткових послуг при постачанні обладнання входять фінансовий лізинг із залученням партнерських лізингових компаній, а також сервісне забезпечення старого парку різноманітної техніки.

СП «ЮЖТЕХСЕРВІС», як офіційний постачальник обладнання провідних світових виробників, надає своїм клієнтам першокласні технічні рішення та відмінні послуги для більш швидкої, безпечної та ефективної роботи.

СП «ЮЖТЕХСЕРВІС» є надійним та професійним партнером у галузі перевантаження та транпортування матеріалів для будівництва, і забезпечує повну задоволеність клієнтів, завдяки постачанню відповідних професійних машин та швидкому високоякісному їх обслуговуванню за конкурентоспроможними цінами.

logobl.png
Продаж, сервісне обслуговування і ремонт техніки TOYOTA, VOLVO, FERRARI, TELESTACK, SIWERTELL , DIESEKO

Про компанію

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: info@yts-ua.com

Графік роботи

Понеділок 8:30 - 17:30
Вівторок 8:30 - 17:30
Середа 8:30 - 17:30
Четвер 8:30 - 17:30
П'ятниця 8:30 - 17:30

Search