Є ЗАПИТАННЯ? Зв'яжіться з нами

Виберіть свою мову

ВІБРОЗАНУРЮВАЧІ

НОРМАЛЬНОЇ ЧАСТОТИ

ВІБРОЗАНУРЮВАЧІ НОРМАЛЬНОЇ ЧАСТОТИ

Завдяки своїй міцній конструкції віброзанурювачі нормальної частоти від Dieseko Group можуть використовуватись, зокрема, для улаштування фундаментів на об’єктах промислового будівництва, для будівництва мостів, для створення гідротехнічних споруд на берегу та в акваторії портів, при реалізації офшорних енергетичних проєктів у відкритому морі. Фіксований ексцентриковий момент робить цей тип віброзанурювачів найбільш підходящим для важких робіт у зонах, не дуже чутливих до вібрацій.

Віброзанурювачі нормальної частоти відомі своєю надійністю і потужністю, особливо, коли вони працюють у парі з гідравлічними енергоблоками (маслостанціями) від  Dieseko Group. У цих комплектах машини ретельно пристосовані одна до одної для досягнення оптимальної ефективності роботи.

7 причин для обрання віброзанурювачів нормальної частоти

 • Відмінна якість
 • Легке обслуговування
 • Примусова система змащування
 • Додаткова система охолодження редуктора
 • Гідравлічна система відкритого типу
 • Велика низка затискних систем
 • Надсучасна операційна система iQan

Ви можете одразу перейти до перегляду моделей віброзанурювачів нормальної частоти, натиснувши кнопку нижче.

Вібротехнологія – це доведений метод швидкого і точного занурювання паль

Стандартний ряд віброзанурювачів нормальної частоти охоплює діапазон значень відцентрової сили від 14 до 500 кгм. Dieseko Group також виконує замовні рішення, пропонуючи конструкторські та інженерні рекомендації для виготовлення нестандартної продукції, яка б відповідала вашим вимогам.

Віброзанурювачі нормальної частоти можуть використовуватись для занурення або витягування різноманітних сталевих профілів, таких як шпунтові палі, труби, обсадні труби. Із швидкістю 1400 – 1700 обертів за хвилину і фіксованим ексцентриковим моментом, відносно велика амплітуда вібрацій робить цей тип віброзанурювачів пригідним для використання у місцях з важкими ґрунтовими умовами

ЗАСТОСУВАННЯ

 • Звичайне занурення та витягування стальних паль і труб при фундаментних роботах на об’єктах житлового і промислового будівництва, у мостобудуванні.
 • Проєкти будівництва гідроспоруд на берегу, в прибережних акваторіях, у відкритому морі.
 • Роботи з ущільнення слабких ґрунтів.
 • Придатні для більшості типів ґрунтів.
Image

Принцип дії віброзанурювача

Палеві елементи занурюються в ґрунт шляхом створення вібрацій у прилеглих частках ґрунту для зменшення природного опору.

В залежності від технології, що використовується, ці вібрації можуть розповсюджуватись у ґрунті на відстань від кількох метрів до кількох кілометрів по периметру!

Динамічна вага гідравлічного ударного молоту або дизель-молоту виробляє високе пульсуюче навантаження при низькій частоті ударів. При використанні гідравлічного віброзанурювача виникає протилежне: відносно низьке постійне навантаження при високій частоті вібрацій. Завдяки невеликому ударному впливу віброзанурювача ризик виникнення тріщин виключається.

Віброзанурювач використовується для занурювання шпунтових паль, труб чи інших елементів у ґрунт шляхом вертикальних вібрацій. Прилеглі до занурювального елементу частки ґрунту приводяться в рух, завдяки чому ґрунт розпушується. Динамічна вага віброзанурювача заглиблює елемент у ґрунт. При витягуванні робота віброзанурювача поєднується з роботою крана на підйом.

Image
Fv = вертикальна складова відцентрової сили
w = кутова частота
wt = кутова частота в π-радіанах
m = маса
r = оберти за хвилину

Ексцентрикові ваги приводяться в круговий рух гідравлічними моторами через редуктор для забезпечення синхронізації. Ексцентрикові вали установлені в роликових підшипниках, призначених  для важких режимів роботи. 

Супресор
У верхній частині віброзанурювача, яка навішується на кран, лідер чи екскаватор, встановлені амортизуючі гумові елементи (еластомери) для гасіння вібрацій і запобігання їх передачі від корпуса вібратора на кран, лідер чи екскаватор. До того ж, власна вага корпуса гасника вібрацій (супресора) пришвидшує занурювання.

Гідравлічний затискач
Зазвичай гідравлічний затискач має дві стискаючі щелепи, - одна нерухома і інша рухома. Циліндр, вбудований у корпус затискача, приводить в рух рухому щелепу, і має керуючий запірний клапан, який підтримує циліндр під тиском у разі розриву шланга.


Більше інформації про віброзанурювачі нормальної частоти, їх моделі та технічні характеристики ви знайдете у брошурі тут

Ви можете перейти до перегляду моделей віброзанурювачів нормальної частоти, натиснувши кнопку нижче.

logobl.png
Продаж, сервісне обслуговування і ремонт техніки TOYOTA, VOLVO, FERRARI, TELESTACK, SIWERTELL , DIESEKO

Про компанію

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: info@yts-ua.com

Графік роботи

Понеділок 8:30 - 17:30
Вівторок 8:30 - 17:30
Середа 8:30 - 17:30
Четвер 8:30 - 17:30
П'ятниця 8:30 - 17:30

Search