Є ЗАПИТАННЯ? Зв'яжіться з нами

Виберіть свою мову

ВІБРОЗАНУРЮВАЧІ

ГІДРАВЛІЧНІ ВІБРОЗАНУРЮВАЧІ

В асортименті продукції Dieseko Group ключове місце займають гідравлічні віброзанурювачі паль і профілів, які випускаються під брендами PVE та ICE.

Image

Віброзанурювачі нормальної частоти

Цей тип віброзанурювачів є ідеальним для занурювання чи витягування сталевих труб або шпунтових паль у не чутливих до вібрацій зонах

Стандартна частота розміщується в діапазоні від 20 до 30 Гц.

Цей тип віброзанурювачів може також використовуватись для витягування залізобетонних паль із застосуванням спеціального затискувача для залізобетонних паль.

Image

Віброзанурювачі зі змінним ексцентриковим моментом / безрезонансні

Змінний ексцентриковий момент у віброзанурювачів цього типу робить можливим запобігти резонансу при запуску та зупинці машини. А висока частота (30-40 Гц) мінімізує шкідливий вплив вібрації. Це робить цей тип віброзанурювачів ідеальним для занурювання паль у чутливих до вібрацій зонах, і є безперечним вибором підрядників у Європі протягом вже багатьох років.

Тому Dieseko Group поставляє довгу лінійку віброзанурювачів цього типу, - від невеликих до великих і потужних.

Завдяки безрезонансному запуску і зупинці віброзанурювачі цього типу можуть застосовуватись із телескопічними чи, навіть, баштовими кранами, або з автокранами.

Image

Віброзанурювачі екскаваторного класу

Багато екскаваторів є придатними для роботи з невеликими віброзанурювачами, які можуть навішуватись на стрілу екскаватора.

Занурювання чи витягування труб, профілів зі сталі або пластику може бути значно ефективнішим при використанні віброзанурювачів ICE або PVE.

Якщо екскаватор не забезпечує необхідну потужність або потік гідравлічного масла, він може бути оснащений додатковим гідравлічним енергоблоком.

logobl.png
Продаж, сервісне обслуговування і ремонт техніки TOYOTA, VOLVO, FERRARI, TELESTACK, SIWERTELL , DIESEKO

Про компанію

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: info@yts-ua.com

Графік роботи

Понеділок 8:30 - 17:30
Вівторок 8:30 - 17:30
Середа 8:30 - 17:30
Четвер 8:30 - 17:30
П'ятниця 8:30 - 17:30

Search