Є ЗАПИТАННЯ? Зв'яжіться з нами

Виберіть свою мову

DIESEKO GROUP

Обладнання для занурення та забивання паль,
Улаштування буронабивних і буроін’єкційних паль,
Ущільнення грунту; днопоглиблювальне обладнання.

Про компанію DIESEKO GROUP

Компанія DIESEKO GROUP, яка створена у 1974 році, є розробником, виробником і постачальником широкої номенклатури новітнього обладнання для фундаментних робіт, а також постачає обладнання для днопоглиблювальних робіт. Ця номенклатура включає п'ять лінійок продуктів: гідравлічні віброзанурювачі, ударні молоти, самохідні палебійні та бурові установки, обладнання для ущільнення грунтів, енергоблоки та днопоглиблювальне обладнання. 

DIESEKO GROUP володіє брендами PVE Piling & Vibro Equipment, ICE International Construction Equipment та Woltman Piling & Drilling Rigs. DIESEKO GROUP також поставляє обладнання від Bell Dredging Equipment.

З брендами PVE Piling & Vibro Equipment та ICE International Construction Equipment,  DIESEKO GROUP є лідером на глобальному ринку гідравлічного віброзанурювального обладнання, технології безвібраційного вдавлювання і інноваційної технології резонансного заглиблення шпунтових паль і сталевих профілів.

Woltman Piling & Drilling Rigs виготовляє самохідні палебійні та бурові установки для влаштування паль. Bell Dredging Equipment спеціалізується на виробництві обладнання для днопоглиблення, як-то днопоглиблювальні ґрунтові насоси, плавучі екскаватори і земснаряди.

DIESEKO GROUP є глобальною компанією з п’ятьма відділеннями, розташованими у Нідерландах, Китаї, США, Австралії і Польщі. Зі свого головного офісу в Нідерландах DIESEKO GROUP обслуговує світовий ринок через велику мережу дилерів. Серед послуг, що надаються  DIESEKO GROUP і її дилерами – продаж, оренда, навчання, технічна підтримка, технічне обслуговування, поточний і капітальний ремонт обладнання.

Конструктори DIESEKO GROUP розробляють фундаментне обладнання у відповідності до найсучашніших стандартів. Досвідчені інженери відділу продажу і оренди досконально знають обладнання і завжди готові дати поради клієнтам з урахуванням їхніх конкретних потреб.

Запасні частини для усіх машин є на складі і можуть бути відправлені дилерам і клієнтам по всьому світу, щоб уникнути простоїв у роботі над проєктами. Сервісні інженери доступні в режимі 24/7 для надання онлайн-підтримки клієнтам. Маючи більше 60 дилерів і філій по всьому світу, DIESEKO GROUP є надійним партнером для всіх будівельних підрядників з консультування, продажу, оренди та сервісу обладнання.

Більше інформації про компанію DIESEKO GROUP ви знайдете у брошурі тут

ПРОДУКЦІЯ

Ви шукаєте вживане фундаментне обладнання, яке є у наявності, щоб розпочати ваш проект без затримки?

Можливо, ми зможемо запропонувати вам те, що вам підійде.

Більшість вживаного обладнання, яке ми пропонуємо, пройшло передпродажне обслуговування, тестування, і знаходиться в хорошому технічному стані, щоб одразу стати до роботи.

Перелік вживаного обладнання, що пропонується для продажу, ви знайдете тут

Якщо машина з цього переліку вже продана, ми намагатимемось запропонувати вам пригідне альтернативне рішення.
logobl.png
Продаж, сервісне обслуговування і ремонт техніки TOYOTA, VOLVO, FERRARI, TELESTACK, SIWERTELL , DIESEKO

Про компанію

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: info@yts-ua.com

Графік роботи

Понеділок 8:30 - 17:30
Вівторок 8:30 - 17:30
Середа 8:30 - 17:30
Четвер 8:30 - 17:30
П'ятниця 8:30 - 17:30

Search